Neden SignSec ?
Dünyadaki En iyi fiyata sahip SSL Sertifikası

SignSec SSL ürünleri, dünya standartlarında güvenlik sağlar. Dünyadaki SSL alanında en kaliteli alt yapıya sahiptir. %99.9 tarayıcı uyumluluğu vadeder. SSL Sertifikalarının işlevi bellidir. Alan adınızı korur ve doğruluğunu sağlar. Ayrıca internet üzerinde sahip olduğunuz firma ve kurumun güvnilirliğini ve doğruluğunu teyit eder. Bir internet kullancısı SSL Sertifikasına ait bir Websitesi gördüğünde, bilirki bu site adresinin doğruluğu SSL otoritesi tarafından doğrulanmıştır. SignSec tüm SSL Sertifikalarında en fiyatı vermeyi garanti eder. Hem bireysel müşteri hemde bir bayi olarak SignSec Sertifikalarından yararlanabilirsiniz.


Domain Validation SSL

Kolay kuruluma sahip, online aktif olan, anında alıp kullanabileceğiniz, belge doğrulama gerektirmeyen bir sertifika türüdür.

Organization Validation SSL

Standart Domain doğrulama özelliklerinizin yanında firmanızında doğrulaması yapılır. Buda müşterileriniz ve site ziyaretçileriniz için daha fazla güven demektir.

Extended Validaton SSL

Genişletilmiş Doğrulama içeren SSL sertifikaları her yönden çok daha güçlü ve güvenilir SSL sertifikalarıdır. Bu SSL tipleri piyasadaki en güvenli ve güven verici SSL ürünleri olarak kabul edilmektedir.

Reseller Program

Hemen SignSec bayisi olup Müşterilerinize SignSec SSL ürünleini sunabilirsiniz.

Affiliate Program

Satış ortaklığı programımıza katılın ve satış ortağımız olun.